من و شهرزاد

چند وقتیه مجله شهرزاد مسابقه ای را راه انداخته که توی اون عمو فروتن یه قصه رو میگه و ادامه اش رو می ذاره به عهده بچه ها که تکمیلش کنن و برای مجله بفرستن البته بعضی قصه هاش خیلی مناسب سن ما نیست چون پره از دیو و پری و غول و هیولا. که بابا و مامان اون قصه ها را برام نمی خونن. یه قصه تو شماره قبلش بود که همون داستان عمو نوروز و ننه سرما بود و اخرش رو من اینجوری تموم کردم و فرستادم برای مجله که تو شماره اردیبهشت امسالش چاپ شد.:

 

ننه سرما از خواب بیدار شد و رفت پیش خانم همسایه و پرسید کی اینجا بود

خانوم همسایه گفت عمو نوروز اومده بود و تو خواب بودی

ننه سرما ناراحت شد و گفت حالا چکار کنم

خانوم همسایه گفت باید صبر کنی تا دفعه بعد که عمو نوروز بیاد

ننه سرما هم گفت این دفعه شب زود می خوابم تا صبح خسته نباشم و خوابم نبره

قصه ما به سر رفت عمو نوروز اومد و در رفت

البته یه بار هم تو ابان 90 این مجله عکس منو تو جشنواره عکسخند چاپ کرد ولی نمی دونم چرا هنوز برنده هاشو معرفی نکرده

/ 2 نظر / 20 بازدید
هوادار فیتیله

خبر خبر خبردار با عموها ساعتی را به شادی بگذرانید . تئاتر لپ گلی تئاتری شاد و موزیکال است که با هنرمندی عموهای فیتیله ای از 17 خرداد 1392 در سالن تئاتر کانون واقع در خیابان خالد اسلامبولی ساعت19:30 به مدت یک ماه هر روز اجرا خواهد شد. با ما باشید .

کودکان پرشین بلاگ

سلام مادران و کودکان عزیز خبــــــــــــــــــــــــــــــر خبــــــــــــــــــــــــــــر قراره برای شما کودکان و مادران عزیز جشنواره و مسابقه برگزار بشه ولــــــــــــــــــــــــــــی شماهام باید کمکمون کنید چطـــــــــــــــــــــــــــوری؟سوال تنهــــــــــــــــــــــــــــا پیشنهاداتتونو درباره مسابقه و مواردی که دوست دارید در جشنواره داشته باشیم را برای ما در این همین وبلاگ کامنت بذارید